Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Oprawy schodowe z czujnikiem ruchu 230V

Łączymy nowoczesne rozwiązania i praktyczne zastosowania naszych produktów. Oprawy schodowe z czujnikiem ruchu zasilane są bezpośrednio pod napięcie 230 V. Wyróżniają się niemal stuprocentową bezawaryjnością, wygodą użytkowania, łatwym montażem oraz oryginalnym designem.

Nie tylko gwarantują bezpieczne poruszanie się po zmroku, ale także stanowią atrakcyjną wizualnie ozdobę każdego wnętrza. Są odporne na częstą eksploatację. Wykrywają ruch już w promieniu 2-6 metrów, po czym samoczynnie włączają oświetlenie ledowe.

Nasze wyroby dostępne są w eleganckim kolorze bieli, czerni i srebra oraz stylowych odcieniach szarości. Wykrywają ruch nawet z prędkością 1,5 m/s. Montowane są za pomocą uchwytu mocującego na wcisk do puszki fi60.

Bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania zapewnia naszym klientom niezawodna oprawa schodowa z czujnikiem ruchu 230 V. LED lampka, która jest dołączona do zestawu, może zostać z łatwością wymieniona na nową diodę. System działa wyłącznie w trybie nocnym lub przez cały czas. Nasze produkty przeznaczone są do wnętrz

Nasza firma stawia na sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Dostarczamy naszym klientom praktyczne akcesoria, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Oprawy schodowe z czujnikiem ruchu, które tworzą naszą szeroką ofertę, mają niezwykle ergonomiczny kształt. Z łatwością mieszczą się w puszce podtynkowej fi60.

Nasi klienci mogą wybrać dowolny czas załączenia oświetlenia. Dostępne wartości wynoszą: 5s, 30s, 1min, 3min, 5min lub 8min w zależności od potrzeb i preferencji.

Stopień szczelności oraz klasa oszczędności wyrobu została określona na poziomie IP20. Oznacza to, że nasz produkt skutecznie chroni użytkowników przed porażeniem.

Maskownica dostępna jest w wielu różnych, stylowych odcieniach. Oferujemy modele w połyskującym kolorze czerni, bieli, szarości oraz srebra. Stanowią efektowny element zdobniczy dla naszej oprawy schodowej z czujnikiem ruchu. LED lampka emituje białe, ciepłe lub zimne światło, zapewniając domownikom bezpieczne poruszanie się po zmroku. Z przyjemnością dbamy o komfort Twojej rodziny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl