Nietypowe wykorzystanie oświetleń ledowych

Oświetlenie ledowe cieszy się niegasnącą popularnością ze względu na szerokie zastosowanie, atrakcyjne walory wizualne oraz energooszczędność. W porównaniu z halogenami czy tradycyjnymi żarówkami pobiera znacznie mniej energii elektrycznej. Diody i taśmy LED są niezwykle praktycznym rozwiązaniem stosowanym w prywatnych domach, biurach, sklepach czy lokalach gastronomicznych. Poza doskonałym oświetlaniem wnętrz pełnią także funkcję niebanalnej dekoracji.

Żarówki LED stanowią estetyczne i ciekawe urozmaicenie domowych systemów oświetleniowych, witryn sklepowych, korytarzy, a nawet klatek schodowych. Ich ciepła barwa pozwala stworzyć przytulną, nastrojową atmosferę, natomiast zimna powoduje rozbudzenie i pomaga się skoncentrować.

Dekoracyjne oświetlenie LED

Oświetlenie ledowe zaakcentuje blat kuchenny, wnękę w ścianie, regały, lustra lub obrazy dowolną barwą emitowanego światła. Jest nieodłącznym elementem nowoczesnej aranżacji wnętrz. Przykuwa wzrok swoimi różnorodnymi kompozycjami. Stanowi elegancką dekorację przestrzeni urządzonych zarówno w stylu minimalistycznym, jak i retro czy hi-tech.

Diody LED dają jasne i wyraźne światło. Sprawdzą się w przypadku pomieszczeń o ograniczonym dostępie światła dziennego, np. w piwnicy. W połączeniu z czujnikiem ruchu zapewnią również bezpieczne poruszanie się nocą po schodach, korzystanie z toalety czy dotarcie do łóżka. Kiedy wykryją ruch uruchamiają światło o dowolnie wybranej - ciepłej lub zimnej barwie światła.

Oświetlenie ledowe z czujnikiem ruchu

Oprawy schodowe z czujnikiem ruchu pozwalają domownikom, pracownikom biura lub mieszkańcom bloku bezpiecznie poruszać się po zmroku. Co więcej, są atrakcyjną ozdobą korytarza lub klatki schodowej. Samoczynnie uruchamiają oświetlenie LED w momencie wykrycia ruchu.

Nowoczesne taśmy, diody i żarówki LED sprawdzą się w kreowaniu nastroju oraz odpowiednim rozjaśnieniu wybranych stref funkcjonalnych. Optycznie powiększają wnętrze i nadaje mu trójwymiarowości. Znajdują zastosowanie nawet w przestrzeni roboczej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl